/nazory-klintu-cr-sk


    Dobrý den,

děkuji za informaci, i já bych se měla pochlubit. Zasázela jsem živý plot do velice chudé země, samý kámen , málo hlíny, použila Vaše doporučované hnojivo a chytli se až na tři rostlinky všechny - výsadba 04/2011 .

Přez zimu jsem ho ani nezalévala a teď mám ho již 2x stříhaný a udržuji si výšku stále 1,2 m. Bohužel jsem nedělala žádnou dokumentaci, tak nemohu zaslat ani foto. Tak jen takto, že je to opravdu zázračná rostlinka.

    Hezký den

    Šárka Havránková

    Dobrý den.
Chci Vám poděkovat za skutečně rychle rostoucí živý plot. Před objednáním jsem měl obavu z nějakého podvodu. Už ten název zázračný a popisem rychlého růstu….vše vypadalo moc pozitivně a to je podezřelé.

 Ale skutečně jsem zasadili na jaře tohoto roku (2012) a už jsme 2x stříhali. Všichni jsme překvapeni jak se plní to, co jste slibovali. Jen doufáme, že nám přežije zimu protože ho máme v podhorské obci.

Váš plot doporučuji všem známým, kteří chtějí pěkný a rychlý živý plot. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho spokojených zákazníků. P.Dvorský*

Jako v předchozím roce zasílám osobní zkušenosti s růstem Turkestánského brestu v mé zahradě.

Dnes je tomu 2 roky a dva měsíce co jsem plot vysadil. V příloze zasílám aktuální foto z ledna, dubna a nyní z května 2010.
K porovnání se stavem z minulých fotografijí z průběhu roku 2008.   Takže Vaše  tvrzení o rychlosti a vlastnostech rostlin se plně potvrzují.

Jsem nadmíru spokojen s jeho rustem a i nenáročností na pěstování. Udržuji jej na míře 180 centimetrů - pro mě stačí. V jedné foto je i na porovnání část šestiletého habrového plotu s dvouletým "brestem". Poslední foto zdaleka není plně rozvinuté olistění-to každým dnem ještě stále houstne .
Ještě jednou děkuji, Ing.Jaroslav Zdvořák, Jablonné v Podještědí

Ze zázračným živým plotem máme jen ty nejlepší zkušenosti a všude ho doporučujeme. Opravdu trvalo jen 2 roky, než dosáhl 2m výšky a navíc je proti našemu očekávání krásně hustý.

Děkuji a přeji pěkný den. -Petra Dvořáčková, Doksany

Ja som veľmi spokojá už sme ho strihali asi 2 x je užasný každý nám ho obdivuje a dnes som objednala 60 ks pre kamarátku do Krupiny , p Lapinovú na výsadbu v jeseni za výhodnu cenu.
Tak dúfam že som dobre poradila bude aj ona spokojná. Ja Vám pekne ďakujem. Som velmi spokojná.

Chamulová želám pekný deň.

Komentáře
Thursday, January 2, 2020 By WonderHedge